Roberto E39. 2013 sezonas.

Robertas susipažinęs su BMW iš penktos serijos E34 touringo, lengvai tariant liko sužavėtas BMW gaminamais modeliais. E34, kiek pamenu, tuo metu spyriojosi ir buvo išsekinęs nervus, o pavasario saulutė jau švietė ir kvietė atsinaujinti. 🙂 Tai manau realiausios priežastys kaip šis auto atsidūrė savininko rankose.

Pats auto buvo šviežiai parvažiavęs iš vokiečių. Žinoma su savais niuansas, be kurių neįmano apseiti ir dar turint uomenyje, kad tai 1998 metų 2.5 tds modelis. Na, bet kad pats auto neišdraskytas, gero stovio elektrinis šildomas pripučiamas komfort salonas, dar keli mieli mažmožiai kurių vienas svarbiausių šviečianti pavasario saulutė, tiesiog nieko kito nepalieka kaip gaminti kažką džiuginančio.

Išvaizdos modifikacijų daug nebuvo, bet raliai daug ir nereikia. Sumontuoti TA-technics coilai priekyje bei custum galinės spiruoklės aukščio reguliavimas, balta optika, MK motorsport ratai R17 priekyje 8,5J gale 10J, bei orginalus Alpina lipas nuo tikros Alpinos (marališkai žavesio man tai daduoda 🙂 ). Poną Robertą džiugina navarotų gausa, tai jei jau toks elektrinis salonas tai reikia ir elektra valdomo memorį vairo 🙂 kaip pats poto sakė, geriau jau to nedaryti. Rezultatas žavus prefacelift touringas, man asmeniškai patiko, kad nesistengta daryt feislifto ir žinoma tie nikeliukai visur dadavė savotiško oldskūlo ir asmeniškai man labai gerai derėjo prie poliruotų ratų palangių.

Asmeniškai man gražiausiai auto atrodė 2013 metų sezone.

 

Kadangi Robertas tiek kiek auto mėgėjas tiek yra ir muzikos gurmanas, touringas susilaukė audio patobulimų kurie tokiai mašinai, kuri iš variklio performanco džiuginti perdaug negali, yra tiesiog būtini. Taigi suinstaliavius nesveiko dydžio subą, facelift cd grotuvą bei papildomus aukštadažnius galima buvo ramiai sau plaukti asfaltu apsuptam geros važiavimo emocijos ir geros muzikos. Važiuoti ir atitrūkti nuo kasdienių minčių.